Osiedle Akacjowe - Pawłowice

Plan osiedla

Funkcjonalny projekt budynków o dobrze przemyślanym układzie
pomieszczeń daje możliwości różnorodnego kształtowania przestrzeni

dziennik budowy

nasze inwestycje

Zobacz nasze inwestycje Zobacz nasze inwestycje Zobacz nasze inwestycje Zobacz nasze inwestycje

Budynki zlokalizowane są na działce o powierzchni prawie 6000 m2 położonej w Pawłowicach przy ul. Klonowej, z dogodnym dojazdem do drogi krajowej DK81 Katowice-Wisła.

Gmina Pawłowice leży w województwie śląskim niedaleko takich miejscowości jak Jastrzębie-Zdrój, Żory, Pszczyna. Malownicze otoczenie i świetnie zorganizowany teren rekreacyjny sprzyja spacerom i rowerowym wycieczkom. W niedalekim sąsiedztwie znajdują się ośrodki sportowe, szkoły, przedszkola, sklepy, placówki handlowe oraz ośrodki zdrowia. Działka od strony południowo-zachodniej graniczy z gminną drogą wewnętrzną stanowiącą własność Gminy Pawłowice, natomiast z pozostałych stron działka sąsiaduje z zabudowanymi i niezabudowanymi działkami.

Dojazd do działki będzie się odbywać poprzez istniejący zjazd z ulicy Klonowej na gminną drogę wewnętrzną, a następnie przez projektowany zjazd na działkę Inwestora. Dojście i podjazd do budynku utwardzone zostaną kostką brukową. W ramach placów utwardzonych przewidziano jedno dodatkowe miejsce postojowe na samochód osobowy. Drugie miejsce postojowe przewidziano w garażu.

Plan osiedla

Legenda:
  • - wolne
  • - zarezerwowane
  • - sprzedane

Lokalizacja

Kliknij, aby powiększyć